انواع ترفند ها و آموزش های کامپیوتر و موبایل و دانلود برنامه ها و فیلم ها

برای حمایت از سایت ما لطفا روی دکمه ی زیر کلیک کنید.باتشکر
.
اطلاعات کاربری
درباره ما
دوستان
خبرنامه
آخرین مطالب
لینکستان
دیگر موارد
آمار وب سایت

 

در صورتي که تنها سررشته اي از هک و امنيت را داشته باشيد ميدانيد که بسياري از هکرها براي نفوذ به سيستم قرباني از IP او استفاده ميکنند. با استفاده از اين ترفند ميتوانيد کاري کنيد که IP شما براي هميشه دور از دسترس اين افراد باشد و به نوعي به طور کامل IP خودتان رو از دسترس ديگران مخفي نگه داريد.:: بازدید از این مطلب : 6330
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : هاشم پاشایی
ت : دو شنبه 14 شهريور 1390

GMail خود را سريعتر چک کنيد

مدت زمان زيادي از بازگشايي سيستم ايميل گوگل Gmail ميگذرد. اين سرويس به مرور تکميل يافت و در حال حاضر يکي از ارائه دهندگان پر طرفدار خدمات ايميل در جهان ميباشد. به ويژه پس از آن که عضويت در آن ديگر نيازي به دعوت نامه ندارد. اما کاربران ايراني که از خطوط اينترنتي با سرعت پايين استفاده ميکنند ، همواره از مشکل دير باز شدن اوليه صفحه Gmail گله داشته و دارند. در اين ترفند قصد داريم روشي را معرفي کنيم که با بهره گيري از آن ميتوانيد به نوعي ميانبر زده و به صفحه Gmail خود به شکلي سريع وارد شويد.

بدين منظور:
کافي است به جاي وارد کردن صفحه مربوط به لوگين کردن به Gmail ، از آدرس
http://m.gmail.com مراجعه کنيد.
اکنون ميل شما با سرعتي بالاتر و البته بدون نمايش متعلقات اضافي باز خواهد شد.:: بازدید از این مطلب : 7404
|
امتیاز مطلب : 6
|
تعداد امتیازدهندگان : 2
|
مجموع امتیاز : 2
ن : هاشم پاشایی
ت : دو شنبه 14 شهريور 1390
.
همان طور که میدانید یاهو سرویس های pop3 ایمیل های خود را برای استفاده کننده گان رایگان غیر فعال کرده و برای استفاده از این سرویس باید پول پرداخت ، ولی این به این معنی نیست که شما نمی توانید از این سرویس به صورت رایگان استفاده کنید. شما با استفاده ازنرم افزار YahooPops به آسانی قادر به دریافت و فرستادن نامه های خود به وسیله outlook و دیگر نرم افزار های مدیریت ایمیل هستید. در زیر به شرح طریقه دریافت ایمیل های yahoo به وسیله outlook و outlook express می پردازیم. ابتدا برنامه YahooPops را از yahoopops.sourceforge.net دانلود کنید و آن را نصب کنید و سپس به سراغ outlook رفته و تنظیمات را مو به مو انجام دهید. تنظیمات لازم برای برای دریافت نامه های yahoo توسط outlook express از منوی tools گزینه account را انتخاب کنید. بر روی دکمه add کلیک کرده و گزینه Mail را انتخاب کنید. نام خود را وارد کنید و کلید next را بزنید. آدرس ایمیل خود را وارد کنید و کلید next را بزنید. گزینه My incoming mail server is a را روی pop3 قرار داده. در قسمت localhost ، Incoming (POP3, IMAP or HTTP) mail server را وارد کنید. در قسمت localhost ، Outgoing (SMTP) mail server را وارد کنید و next را بزنید. در قسمت Account name نام کاربری خود را وارد کنید. در قسمت password کلمه عبور خود را وارد کنید و کلید next را بزنید. کلیدfinish را بزنید. بر روی account جدید(localhost) کلیک کنید و گزینه Properties را انتخاب کنید. برگه servers را انتخاب کنید و گزینه My server requires authentication را تیک بزنید. برگه advance و گزینه Server Timeouts را به 5 minutes تغیر دهید. اگر گزینه Leave a copy of messages on server را تیک بزنید نامه ها پس از download از روی سرور پاک نمی شوند . تنظیمات لازم برای برای دریافت نامه های yahoo توسط outlook از منوی tools گزینه Email accounts را انتخاب کنید. گزینه Add a new email account را انتخاب کنید و کلید next را بزنید. Server Type را بر روی pop3 قرار دهید و کلید next را بزنید. در قسمت Your Name نامی را که دوست دارید گیرنده نامه شما هنگام دریافت نامه ببیند را بنویسید. در قسمت user name و email address ایمیل خود را به صورت کامل وارد کنید. در قسمت Password کلمه عبور ایمیل خود را بنویسید. در قسمت localhost ، (POP3) Incoming Mail Server را وارد کنید. در قسمت localhost ، (SMTP) Outgoing Mail Server را وارد کنید و next را بزنید. بر روی دکمه More Settings کلیک کنید و برگه Advanced را انتخاب کنید. گزینه Server Timeout را به 10 minutes تغیر دهید. برگه servers را انتخاب کنید و گزینه My server requires authentication را تیک بزنید. گزینه Log on using را تیک زده و ایمیل و کلمه عبور خود را وارد کنید. برای بستن پنجره More Settings بر روی دکمه ok کلیک کنید. بر روی دکمه next کلیک کنید و سپس finish را بزنید. باتشکر از شما بازدید کنندگان (هاشم)

:: بازدید از این مطلب : 6418
|
امتیاز مطلب : 2
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
ن : هاشم پاشایی
ت : دو شنبه 7 شهريور 1390
.

موضوعات
نویسندگان
آرشیو مطالب
مطالب تصادفی
مطالب پربازدید
تبادل لینک هوشمند
پشتیبانی